top of page

סיפורי הצלחה

רוני, מנכ"ל חברת הייטק

 

הגעתי ללימור ממקום של חיפוש עבודה, או יותר נכון - עם השאלה - האם תחום העיסוק שלי מתאים לי. חיפשתי עזרה מקצועית שתכוון אותי ותשאל אותי את השאלות הנכונות - וקיבלתי הרבה יותר.

הייתי במצב של בלבול, וחוסר ודאות, שלי (ונראה לי שלכל אחד) זה המצב הקשה ביותר להיות בו. לימור נתנה לי את הכלים לשים את בלגן המחשבות לאט לאט במקום, להבין מה באמת חשוב לי, לאן אני באמת שואפת, ולמצוא את השלווה שחיפשתי שמתוכה אפשר להתחיל להקשיב, להבין, ולפעול.

היום אני במקום שלם. עם עבודה חדשה שאני מאוד מרוצה ממנה שממלאת כמעט את כל מה שרציתי. אבל ממלאת לחלוטין את מה שחשוב לי.

עם זוגיות מדהימה שלא יכולתי לבקש טובה ממנה, ואיתי - שיום יום אני עדיין לומדת מחדש להקשיב לי... :)

אז לימור - תודה רבה על העזרה, ההקשבה, ההכוונה, ואפילו על הפעמים בהם "נכנסת בי" - שגם אותן הייתי צריכה...

השיטות שאת משלבת עבדו מצויין עבורי, ועדיין עובדות, ואני בטוחה שיעזרו רבות גם לאחרים.

המון אהבה ואושר!

זהבה גרובר

 

לימור יקרה,

האימון איתך היה חוויה מרתקת, מתנה לעצמי במלוא מובן המלה.

ההישגים שהגעתי אליהם במס' מפגשים ספור היו מדהימים, לפתע יכולתי לעשות שינויים בחיי , ללא מאמץ ובנינוחות, לאמיתו של דבר השינויים קרו בכל כך קלות , שאפילו לא הייתי מודעת אליהם רוב הזמן, ורק בפגישה הבאה התחוור לי לפתע איזה צעד ענק עשיתי.

אני מבקשת להודות לך, על התובנות החדשות שהבאת לחיי, על היכולת המקצועית שלך כמאמנת להיות אמפטית ואוהבת, נעימה ושמחה. תודה מקרב לב על האימון ותודה על התוצאות.

תודה על החוויה הנפלאה, תודה על התובנות, שלך, שלי, היה נפלא והפקתי המון בזמן קצר.

אוהבת, זהבה גרובר

יוסי, מנהל בכיר ויזם

 

"לימור היקרה,

אני רוצה להודות לך על התהליך המשמעותי שעברתי איתך באימון במשך ששת החודשים האחרונים.

לא היה לי קל לדבר על דברים, אבל יכולת ההקשבה שלך, הרגישות החכמה שהפגנת, גרמו לי להפתח.

חשתי שאת מצליחה לגעת בנקודות שונות שהעליתי באופן מעניין, שאת מצליחה לשאול שאלות מאתגרות. כאלה שלא שאלתי את עצמי אף פעם.

מדי פעם כשהסתכלתי לאחור הופתעתי מרמת הפתיחות שהצלחתי להגיע אליה. זה בכלל לא מובן מאליו עבורי ואני מודה לך על כך. שכן בזכות כל זאת האימון נתן לי תוצאות ברורות ומוחשיות. אני מרגיש שליו יותר, שלם יותר, שמח יותר ומרגיש שיש בידי היכולת להתמודד טוב יותר עם מה שקורה לי שם בפנים.

לימור, אני שמח מאוד שהחלטתי לעבור תהליך של אימון. אני שמח עוד יותר על כך שאת עשית זאת איתי. נהניתי מהשיחות ואני נהנה מהתוצאות לאורך כל הדרך".

עמית.ע

 

"כבר בצעירותי אובחנתי כאדם בעל כישורים אינטלקטואלים מעל הממוצע. הכל בא לי בקלות וניבאו לי גדולות ונצורות. אבל החיים שלי לא התקדמו כפי שקיוויתי, והחזון שהיה לי כאדם צעיר נראה כמו פנטזיה נטולת בסיס.

עם לימור התחלתי לעבוד בנקודת משבר משמעותית בחיי. ניסיתי להוביל מהלך שיקדם אותי לתפקיד שרציתי בעבודה, אבל הדרך שבה הלכתי וכל הטעויות שעשיתי הביאו אותי אל סף איום בפיטורים.
העבודה עם לימור הביאה תוצאות מידיות - השגתי את התפקיד שבו חשקתי. במספר מפגשים קצר היא סייעה לי לחזק את הביטחון, להבהיר לעצמי מה אני רוצה ולשכנע אותי שאני יכול להשיג את זה. המשכנו בעבודה כשהמטרה שלי היא ליצור שינוי משמעותי בחיי בכלל, לא רק בעבודה. המפגשים תמיד התנהלו באווירה חיובית ותומכת, ועם זאת תובענית ובלתי מתפשרת - להתמודד עם השאלות הקשות, להבהיר את התמונה ולמצוא את המפתחות שיסייעו לי להשתנות, לקחת אחריות על החיים שלי, להגיע להישגים וליהנות גם מהדרך וגם מהתוצאה.

הגענו למספר הישגים, והחשוב שבהם, שאתו אני ממשיך בדרך לבד, הוא שאני יודע שיש לי את הכוח להיות מי שאני בוחר להיות, ושהשמיים הם הגבול.

אורי

 

לימור,

רציתי להביע בכתב את עומק תודתי על תהליך מפעים, יסודי ורציני שהובלת.

ידעת לבחור בתבונה רבה את העומק הנכון להיכנס אליו כך שיתעוררו אותם סימני שאלה שייהפכו לתובנות.

ידעת לייצר המשכיות מאותן תובנות ולהוביל לשינויים בתפיסתי האישית ולשינויים ניכרים ואמיתיים המשתקפים בסביבת עבודתי.

אני מודה לך על היותך מראה נבונה ואחראית ומורת דרך בתהליך שכזה ואין לי ספק שהקריירה שלי מושפעת ממנו.

אני ממליץ בחום רב לכל מי שמוכן להסתכל באומץ על התפתחותו האישית ולהצביע על אותם חלקים טעוני שיפור. ולכל מי שחש כי מינוף הקריירה שלו תלוי בו.

נסיוני האישי, עם לימור, בהחלט היה מועיל כמו גם נעים ביותר, תוך כדי התממשותו.

לימור יקרה, אני רוצה להודות לך מקרב ליבי על תהליך פורץ ומעצב מבחינתי. תודה על שפע של נתינה מצידך ועל האומץ להוביל אל הלא נודע.

אני מצפה לפעם הבאה. בתודה, אורי.

bottom of page