top of page

לקוחות מספרים

לימור היקרה,

אלפי תודות על הסבלנות, ההקשבה והיחס שהקדשת לי

בתקופה שבה אימנת אותי.

האימון שעברתי ללא ספק הפתיע אותי

בעוצמה שלו, בתובנות שקיבלתי ממך

בהבנה שיש לי יכולות רבות שחבויות בתוכי שבזכותך גיליתי.

התייחסתי לכל פגישה כאל גלגול בתהליך שאני עובר

מפני שמכל פגישה יצאתי עם כלים שחלקם שינו אותי.

ללא ספק אני יותר מסודר, מאורגן ויעיל

עדיין לא נינוח אבל בהחלט בכיוון,

הצלחת אימון תלויה ללא ספק במאמן

והשינוי שחל בי הוא ללא ספק בזכותך

תודה על הכול

יוסי

ריביירה ארונות

"כשתבוא אהבה, תבוא אהבה,

הלאות המרה תתעורר לשמחה,

כשתבוא אהבה, תבוא אהבה,

הכאב הצורב יתקהה לתוך שכחה,

כשתבוא אהבה..."                                                     

אז חוויתי את הלאות המרה, ואת הכאב הצורב...

אבל כמה שדמיינתי וכמה שקיוויתי וידעתי שיהיה טוב... לא תיארתי לעצמי עד כמה זה באמת יהיה.

אתמול שמעתי משפט באיזה סרט -  "we accept the love we think we deserve"

וזה נכון לא רק באהבה, אלא בכל תחום שאנחנו עוסקים בו בחיים. ולימור עזרה לי להבין את זה. היא עזרה לי להבין מה באמת אני מאמינה שמגיע לי, מה אני רוצה, איך מתכווננים, ואיך מגיעים לשם.

הגעתי ללימור ממקום של חיפוש עבודה, או יותר נכון - עם השאלה - האם תחום העיסוק שלי מתאים לי. חיפשתי עזרה מקצועית שתכוון אותי ותשאל אותי את השאלות הנכונות - וקיבלתי הרבה יותר.

הייתי במצב של בלבול, וחוסר ודאות, שלי (ונראה לי שלכל אחד) זה המצב הקשה ביותר להיות בו.  לימור נתנה לי את הכלים לשים את בלגן המחשבות לאט לאט במקום, להבין מה באמת חשוב לי, לאן אני באמת שואפת, ולמצוא את השלווה שחיפשתי שמתוכה אפשר להתחיל להקשיב, להבין, ולפעול.

היום אני במקום שלם. עם עבודה חדשה שאני מאוד מרוצה ממנה שממלאת כמעט את כל מה שרציתי. אבל ממלאת לחלוטין את מה שחשוב לי.

עם זוגיות מדהימה שלא יכולתי לבקש טובה ממנה,

ואיתי - שיום יום אני עדיין לומדת מחדש להקשיב לי... :)

אז לימור - תודה רבה על העזרה, ההקשבה, ההכוונה, ואפילו על הפעמים בהם "נכנסת בי" - שגם אותן הייתי צריכה...

השיטות שאת משלבת עבדו מצוין עבורי, ועדיין עובדות, ואני בטוחה שיעזרו רבות גם לאחרים.

המון אהבה ואושר!

מכל הלב, רוני

"לימור,

התחלנו את התהליך לפני כשישה חודשים.

כפי שאת זוכרת, הייתי די מבולבל.....

מה בדיוק המטרות שלי? מה הדרך הנכונה להשיג אותם? מי האנשים שיכולים לעזור לי במימושן?  מהם נקודות החולשה שלי שאני צריך לעבוד עליהן? ועוד.... התהליך היה לא פשוט אך מרתק.

היום, אני יכול לומר בבטחה שהתהליך שעברתי איתך היה משמעותי מאוד וקידם אותי בכל אחת מן השאלות הגדולות הללו.

אני יכול לומר לך שכבר תוך כדי תהליך, ראיתי כיצד פעולות שאני עושה, חלקן בהנחייתך וחלקן מתוך בהירות גדולה יותר שהשגתי בתהליך איתך הביאו לשינוי משמעותי.

שינוי שבה לידי ביטוי בדרך בה אני פועל, בדרך בה הסביבה תופסת אותי ובסופו של יום, בדרך בה אני מממש את מטרותיי לעבר עתיד טוב יותר.

אין לי ספק שאני נמצא במקום טוב יותר הן ברמה האישית, והן ברמת הקריירה.

אני יכול לומר לך,  שיכולתך לראות את הדברים שמעבר, לכוון לנקודות החשובות, לנתח את המציאות בצורה חדה,  לדחוף מצד אחד אך גם לתמוך מנגד הם אלה שעשו את ההבדל. תהליך אימון דורש קודם כל אמון ובטחון במאמן שיכול לקדם אותך למטרות שחשובות לך. הוא דורש רגישות יוצאת דופן לאדם בתהליך. לא רק בצורך להכיל אותו אלא גם לקדם אותו. אין ספק שיש לך את היכולות הללו בצורה מדהימה.

לסיכום, כל אשר נותר לי הוא להודות לך.

קודם כל על החוויה שבעבודה איתך אך יותר מכך על ההשגים הגדולים שעזרת לי להשיג".

ערן , מנהל בכיר בהייטק

Limor ,

Thank you for giving me so many gifts, gifts beyond words. We have built a great relationship of friendship and trust and I want to hold on to that.

I have learned to love myself more, and have learned that all of the change I want stems from within me. That is empowering.

Working with you, Limor, worked for me. I was able to connect to you very well. You heard me out, and guided me. The weekly meetings on the phone each had a successful ending, and a discovery.

Your wisdom, good listening skills, enthusiasm and depth of understanding will always be cherished by me.

 

Tova Bryna Weinberg-Simon

Real Estate Consultant        

לימור היקרה.

אני מוקירה אותך על ההקשבה והאיכפתיות  שלך כלפי.

באימון הרגשתי שאת כולך איתי ובשבילי.

לא וותרת לי ולא הרמת ידיים גם אם היית צריכה להסביר לי כל נושא שלא הבנתי אין סוף פעמים וגרמת לי להמשיך ולפעול.

האימון בשבילי שומר עלי לא ליפול ולהיות בחמלה לעצמי ולהמשיך לפעול.

לימדת אותי ליראות גם את ההצלחות הקטנות ביותר ולהיות מסוגלת להגדיל אותן .

אין לי ספק שעוד נהיה בקשר.

 

טליה, בעלת עסק לארועים

Limor is an amazing professional person. During the a process of consulting, Limor led me into a clear mind and focusing progress. This is the most important quality a person in her duty ,should be capable of.

While I was making some complex decisions, Limor helped me out a lot. She excelled with a clear and sharp vision, allowing me to filter noises in behalf of better results I was looking for. This nature is especially important while taking those important decisions, while meeting obstacles that can be easily perceived as Gordian Knots.

With her special thought and her way of analyzing things, together with her personal commitment to the cause, I felt confident with the solutions to aspects of my concern. This are the outcome of sound advice expressed continually. Another prominent characteristic of Limor is her integrity and her real care for the process I went through. Countless times, she was flexible as to sessions longitude and her availability.

Limor was exposed to delicate information and I always felt confident with this. She rightfully won this trust. There are many things you can't just phrase, but as long as you got exposed to person's attitude, to her intellectual capabilities ,and to the way she treats your issues as if they were hers, you get to the conclusion that you are guided by excellent hands.

Finally, I have nothing to say about Limor but that she is a high end professional with a golden heart and outstanding integrity. I highly recommend Limor for whom may need an advice or some coaching services.

רובן ויין

"כבר בצעירותי אובחנתי כאדם בעל כישורים אינטלקטואלים מעל הממוצע. הכל בא לי בקלות וניבאו לי גדולות ונצורות. אבל החיים שלי לא התקדמו כפי שקיוויתי, והחזון שהיה לי כאדם צעיר נראה כמו פנטזיה נטולת בסיס.

עם לימור התחלתי לעבוד בנקודת משבר משמעותית בחיי. ניסיתי להוביל מהלך שיקדם אותי לתפקיד שרציתי בעבודה, אבל הדרך שבה הלכתי וכל הטעויות שעשיתי הביאו אותי אל סף איום בפיטורים.
העבודה עם לימור הביאה תוצאות מידיות - השגתי את התפקיד שבו חשקתי. במספר מפגשים קצר היא סייעה לי לחזק את הביטחון, להבהיר לעצמי מה אני רוצה ולשכנע אותי שאני יכול להשיג את זה. המשכנו בעבודה כשהמטרה שלי היא ליצור שינוי משמעותי בחיי בכלל, לא רק בעבודה. המפגשים תמיד התנהלו באווירה חיובית ותומכת, ועם זאת תובענית ובלתי מתפשרת - להתמודד עם השאלות הקשות, להבהיר את התמונה ולמצוא את המפתחות שיסייעו לי להשתנות, לקחת אחריות על החיים שלי, להגיע להישגים וליהנות גם מהדרך וגם מהתוצאה.

הגענו למספר הישגים, והחשוב שבהם, שאתו אני ממשיך בדרך לבד, הוא שאני יודע שיש לי את הכוח להיות מי שאני בוחר להיות, ושהשמיים הם הגבול.

עמית

לימור,

רציתי להביע בכתב את עומק תודתי על תהליך מפעים, יסודי ורציני שהובלת.

ידעת לבחור בתבונה רבה את העומק הנכון להיכנס אליו כך שיתעוררו אותם סימני שאלה שייהפכו לתובנות.

ידעת לייצר המשכיות מאותן תובנות ולהוביל לשינויים בתפיסתי האישית ולשינויים ניכרים ואמיתיים המשתקפים בסביבת עבודתי.

אני מודה לך על היותך מראה נבונה ואחראית ומורת דרך בתהליך שכזה ואין לי ספק שהקריירה שלי מושפעת ממנו.

אני ממליץ בחום רב לכל מי שמוכן להסתכל באומץ על התפתחותו האישית ולהצביע על אותם חלקים טעוני שיפור. ולכל מי שחש כי מינוף הקריירה שלו תלוי בו.

נסיוני האישי, עם לימור, בהחלט היה מועיל כמו גם נעים ביותר, תוך כדי התממשותו.

לימור יקרה, אני רוצה להודות לך מקרב ליבי על תהליך פורץ ומעצב מבחינתי. תודה על שפע של נתינה מצידך ועל האומץ להוביל אל הלא נודע.

אני מצפה לפעם הבאה. בתודה, אורי.

הגעתי ללימור ממקום של חיפוש עבודה, או יותר נכון - עם השאלה - האם תחום העיסוק שלי מתאים לי. חיפשתי עזרה מקצועית שתכוון אותי ותשאל אותי את השאלות הנכונות - וקיבלתי הרבה יותר.

הייתי במצב של בלבול, וחוסר ודאות, שלי (ונראה לי שלכל אחד) זה המצב הקשה ביותר להיות בו. לימור נתנה לי את הכלים לשים את בלגן המחשבות לאט לאט במקום, להבין מה באמת חשוב לי, לאן אני באמת שואפת, ולמצוא את השלווה שחיפשתי שמתוכה אפשר להתחיל להקשיב, להבין, ולפעול.

היום אני במקום שלם. עם עבודה חדשה שאני מאוד מרוצה ממנה שממלאת כמעט את כל מה שרציתי. אבל ממלאת לחלוטין את מה שחשוב לי.

עם זוגיות מדהימה שלא יכולתי לבקש טובה ממנה, ואיתי - שיום יום אני עדיין לומדת מחדש להקשיב לי... :)

אז לימור - תודה רבה על העזרה, ההקשבה, ההכוונה, ואפילו על הפעמים בהם "נכנסת בי" - שגם אותן הייתי צריכה...

השיטות שאת משלבת עבדו מצויין עבורי, ועדיין עובדות, ואני בטוחה שיעזרו רבות גם לאחרים.

המון אהבה ואושר!

רוני

לימור יקרה,

האימון איתך היה חוויה מרתקת, מתנה לעצמי במלוא מובן המלה.

ההישגים שהגעתי אליהם במס' מפגשים ספור היו מדהימים, לפתע יכולתי לעשות שינויים בחיי , ללא מאמץ ובנינוחות, לאמיתו של דבר השינויים קרו בכל כך קלות , שאפילו לא הייתי מודעת אליהם רוב הזמן, ורק בפגישה הבאה התחוור לי לפתע איזה צעד ענק עשיתי.

אני מבקשת להודות לך, על התובנות החדשות שהבאת לחיי, על היכולת המקצועית שלך כמאמנת להיות אמפטית ואוהבת, נעימה ושמחה. תודה מקרב לב על האימון ותודה על התוצאות.

תודה על החוויה הנפלאה, תודה על התובנות, שלך, שלי, היה נפלא והפקתי המון בזמן קצר.

אוהבת, זהבה גרובר

"לימור היקרה,

אני רוצה להודות לך על התהליך המשמעותי שעברתי איתך באימון במשך ששת החודשים האחרונים.

לא היה לי קל לדבר על דברים, אבל יכולת ההקשבה שלך, הרגישות החכמה שהפגנת, גרמו לי להפתח.

חשתי שאת מצליחה לגעת בנקודות שונות שהעליתי באופן מעניין, שאת מצליחה לשאול שאלות מאתגרות. כאלה שלא שאלתי את עצמי אף פעם.

מדי פעם כשהסתכלתי לאחור הופתעתי מרמת הפתיחות שהצלחתי להגיע אליה. זה בכלל לא מובן מאליו עבורי ואני מודה לך על כך. שכן בזכות כל זאת האימון נתן לי תוצאות ברורות ומוחשיות. אני מרגיש שליו יותר, שלם יותר, שמח יותר ומרגיש שיש בידי היכולת להתמודד טוב יותר עם מה שקורה לי שם בפנים.

לימור, אני שמח מאוד שהחלטתי לעבור תהליך של אימון. אני שמח עוד יותר על כך שאת עשית זאת איתי. נהניתי מהשיחות ואני נהנה מהתוצאות לאורך כל הדרך".

גיל

bottom of page